HAKKIMIZDA
NMT Nidek Medikal Türkiye Ltd. Şti. 2004 yılında Japon Nidek Co. Ltd. firmasının da ortak girişimiyle, oftalmik tıbbi cihaz ithalatı ve pazarlamasında faaliyette bulunmak amacıyla İstanbul`da kurulmuştur.

Bugüne kadar geçen bu süre içerisinde Oftalmik cihazların ithalatı ve pazarlamasına daha çok ağırlık vererek bu alanda Türkiye`deki önde gelen firmalardan birisi konumuna gelen firmamız 2004 yılında Japon Nidek firmasının ismini alarak, satmış olduğu kaliteli ürünlerle Göz Doktorlarının vazgeçilmez tercihi olmuştur.

Oftalmoloji sektöründe en geniş ve güvenilir ürün portföyüne sahip olan firmamızın elinde bulundurduğu pazar payı bu durumun haklı göstergesidir.
 
Nidek; Genç ve dinamik yapısı, uzmanlaşmış kadrosu, pazarlamakta olduğu cihazların kalitesi ve en yeni teknolojilere sahip olması sayesinde sektörde söz sahibi olmuştur.

Nidek`in amacı ofislerinde çalışan, akademik eğitim almış ve tecrübeli çalışanlarıyla müşterilerine kaliteli ve en son teknolojiye sahip cihazları tanıtmak, pazarlamak ve satış sonrası teknik destek vermektir.

DİSTRİBÜTÖRS